o_mnie

Sławomir ‘Slavko’ Haratym

Absolwent Europejskiej Akademii Fotografii.

Autor zdjęć do wydawnictw zespołow muzycznych, m.in. zepołu ‘Kryzys’ Roberta Brylewskiego, ‘Collage’, wieloletni ‘nadworny’ fotograf zespołów ‘Believe’ i ‘Mr Gil’. Publikował zdjęcia m.in. w „Tylko Rock”, „Metal Hammer”, „Gazeta Wyborcza”, w  kalendarzu Polskiego Komitetu Paraolimpisjkiego i wydawnictwach książkowych. Pracował  dla sieci banku HSBC, Colliers, La Torre, BMP AG, Phenomind, Little Jumbo, Beauty-In, Hot Pot Production, Unibet oraz dla festiwali filmowych Kino w Trampkach i Oko Na Bałkany etc.

Kontakt
mail: slavharatym@tlen.pl
telefon: 504-864-379

Na wstępie chcę gorąco podziękować wszystkim tym, którzy odbyli lub wciąż ze mną odbywają tę fotograficzno-życiową podróż. Za bycie, za inspirację, za wsparcie, za cierpliwość i oczywiście za wspólną pracę. Dziękuję. Bez was nie byłoby tych zdjęć, ani tej strony.

Susan Sontang w jednym z wywiadów powiedziała: “I don’t care about someone being intelligent; any situation between people, when they are really human with each other, produces ‘intelligence'”.

To jest ten rodzaj inteligencji, który cenię najbardziej, którego nieustanie poszukuję zarówno w prywatnych kontaktach jak i mojej pracy zawodowej. Moment, w którym mi się to udaje, jest momentem bezcennym, gdyż opowiada prawdziwą historię świata ludzi, naszą historię. Cały czas dążę, aby takich magicznych chwil, było jak najwięcej. I w życiu i na zdjęciach. Czasami bywa trudno, ale wiem, ze z trudności często powstają piękne rzeczy, więc się nie poddaję, bo chcę tego doświadczać, chcę tego dotknąć i zrozumieć. W tym miejscu ponawiam podziękowania, które napisałem na wstępie.